Użyj kodu SAVE10 żeby kupić wszystko 10% taniej // Dostawa gratis od 100 PLN
DoNiceSky | Gallery & Goods |

Realizacja zamówień

Najczęstsze pytania związane z czasem produkcji i wysyłką zamówienia.

Jak i skąd wysyłane są zamówienia?

Wszystkie zamówienia produkujemy i wysyłamy z Polski, dlatego nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty jak cło i podatek.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD, są one zarejestrowane i ubezpieczone na pełną kwotę™ zakupu.


W jaki sposób mogę zapłacić?

Za zamówienie możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym lub bez-prowizyjnymi dla Ciebie płatnościami DotPay. Przelew za pośrednictwem DotPay realizowany jest natychmiast i jest w pełni bezpieczny. Zgodnie z polityką naszej firmy nie ma możliwości wysyłki za pobraniem, jak również nie ma możliwości odbioru osobistego.


Jak szybko wysyłacie towar?

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wyprodukowane przez nas zamówienia były wysłane w ciągu dwóch/czterech dni roboczych. W przypadku zamówienia większej ilości prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu i czasu realizacji.

Obudowy iPhone i Samsung

Obudowy HardCase i ToughCase produkujemy z największą starannością, dlatego ich czas produkcji trwa od 2 do 3 dni roboczych.

Skórki graficzne

Czas produkcji i wysyłka skórek graficznych nie powinien przekroczyć 2-3 dni roboczych.

Skórki strukturalne i architektoniczne

Czas produkcji i wysyłka skórek strukturalnych nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych.

Laminowane naklejki

Naklejki produkujemy i wysyłamy do Ciebie w ciągu 3-4 dni roboczych. Przy większych zamówieniach, zapytaj o szczegóły i dokładny czas realizacji.

Kubki i podkładki pod myszkę

Na wyprodukowanie i wysyłkę tych produktów potrzebujemy 2-3 dni roboczych.Nie otrzymałem zamówienia, co robić?

Nie ma powodu do obaw. Opóźnienia w dostawie nie przekraczają zazwyczaj 1-3 dni roboczych. Jeśli przesyłka nie dotrze do Ciebie po 7 dniach roboczych od momentu otrzymania wiadomości o zmianie statusu na „wysłane” i listonosz nie zostawi w skrzynce awizo, to prosimy sprawdzić czy w UP nie zalega przesyłka - wystarczy podać w okienku swój adres oraz informację, że chodzi o list polecony priorytetowy. Jeśli to nie pomoże, wówczas prosimy o kontakt.


polish POLSKIenglish ENGLISH
EURGBPPLNUSD