Cyber Week! Z kodem CYBER wszystko taniej o 20%
DoNiceSky | Gallery & Goods |

Wysyłka i płatność

Wszystko starannie pakujemy, aby dotarło do Ciebie szybko i bezpiecznie.

Koszty wysyłki i sposoby dostawy

Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie są starannie pakowane, aby dotarły do Ciebie szybko i bezpiecznie. Ponieważ produkujemy wszystko na zamówienie w naszym studiu, przy opisie każdego z towarów umieszczona jest informacja o czasie wysyłki, która określa szacunkowy czas od otrzymania płatności za zamówienia do momentu przekazania paczki do transportu.

Koszty

Zamówienia na kwotę powyżej 200 zł są wysyłane bezpłatnie kurierem DPD, gdy wartość zamówienia jest niższa koszt wysyłki przedstawia się następująco:

  1. List polecony priorytetowy (na terenie Polski) - 9,00 zł | $3.00 | 2.50€ | £2.00
  2. Kurier DPD (na terenie Polski) - 15,00 zł | $4.50 | 4.00€ | £3.50
  3. Przesyłka zagraniczna - 18,00 zł | $5.00 | 4.50€ | £4.00
    (Europa z Cyprem, Rosją i Izraelem, Ameryka Północna, Afryka, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja, Australia i Oceania)

Dostawa

  1. Kurier dostarcza przesyłki zazwyczaj w następny dzień roboczy od nadania. Paczki są dostarczane w godzinach od 8 do 19.
  2. List polecony priorytetowy dostarczany jest w ciągu 1-7 dni roboczych od nadania. W przypadku Poczty Polskiej nie ma możliwości śledzenia przesyłki.
    Pamiętaj: po awizowaniu przesyłki pocztowej należy ją odebrać w UP w ciągu 7 dni roboczych. Po tym okresie przesyłka jest zwracana do nadawcy.


Formy płatności

W sklepie możesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym lub bez-prowizyjnymi płatnościami DotPay. Transakcji w tym systemie możesz dokonać za pomocą karty kredytowej lub e-przelewem. Przelew za pośrednictwem DotPay realizowany jest natychmiast. Wszystkie formy płatności podporządkowane są najwyższym standardom bezpieczeństwa Twoich danych.

Jeśli nie udało Ci się sfinalizować transakcji (np. przerwane połączenie z bankiem), możesz ponowić płatność on-line w historii zamówień klikając przycisk zapłać.

Przelew bankowy

Regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu. W momencie otrzymania przelewu oraz zebrania zamówionych produktów są one natychmiast wysyłane pod wskazany w zamówieniu adres. Aby zidentyfikować Twoją płatność prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.


Dane konta bankowego:

Bre Bank S.A. 50 1140 2004 0000 3302 5288 4621

Przelew zagraniczny: IBAN: PL50114020040000330252884621, SWIFT: BREXPLPWMBK

W Dobrym Stylu, ul. Spacerowa 8, 11-036 Gietrzwałd

Karta kredytowa

Po potwierdzeniu zamówienia i wybraniu płatności kartą kredytową zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznego systemu autoryzacji kart płatniczych, gdzie wypełniając formularz Twoja karta zostanie obciążona należną kwotą. Obsługiwane karty to karty tzw. wypukłe (obciążeniowe bądź kredytowe) VISA oraz Master Card.

PayPal

Po zalogowaniu się do systemu PayPal, bezpiecznie i komfortowo regulujesz należność kilkoma kliknięciami, bez dodatkowych opłat. Renomowany system o zasięgu globalnym gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Płatność elektroniczna

Jeżeli masz konto w jednym z banków: mBank, MultiBank, Bank Zachodni WBK, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, Nordea Bank, PKO Bank Polski, Bank BPH, ING Bank Śląski, Eurobank, Meritum Bank, Bank BGŻ, Citi Handlowy, Kredyt Bank, Polbank EFG, Raiffeisen Bank, Deutsche Bank, Bank Millenium SA, Invest-Bank, Getin Bank, Bank Pocztowy, Alior Bank S.A., możesz skorzystać z opcji bezpośredniego przelewu z tych rachunków za pomocą tzw. szybkiego przelewu elektronicznego. Płatność odbywa się poprzez interfejsy poszczególnych banków, stąd bezpieczeństwo transakcji gwarantowane jest przez same banki.


polish POLSKIenglish ENGLISH
EURGBPPLNUSD